کد تخفیف اسکای روم 228010 - 71750 - 83420 - 83861 - skyroom

هدیه ما به شما کد تخفیف برای خرید اسکای روم (skyroom) می باشد. اگر کد تخفیف اول عمل نکرد از کد تخفیف دوم یا سوم استفاده کنید.

تخفیف اسکای روم

کد تخفیف: 71750

کد تخفیف: 83420

کد تخفیف: 83861

          کد تخفیف: 228010 (جدید)

هر کد را برای هر اکانت فقط یک بار می توان استفاده کرد. اگر این کد ها را قبلا وارد کرده اید دیگر نمی توانید در تمدید استفاده کنید مگر اینکه اکانت فعلی اسکای روم تان را کنار بگذارید و با یک شماره و ایمیل جدید یک اکانت جدید بسازید.

اسکای روم یکی از برترین سکو های آموزش مجازی می باشد که این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. هنگام خرید اسکای روم شما می توانید از کد تخفیف که ما به شما هدیه می دهیم استفاده کنید و از تخفیف 5 تا 15 درصدی بهره ببرید. در صوتیکه تخفیف 50 درصدی می خواهید این مقاله را تا انتها بخوانید.

نحوه استفاده از کدتخفیف skyroom

برای استفاده از کد تخفیف اسکای روم ابتدا در Sky Room ثبت نام کنید، پلن مورد نظر را انتخاب کنید و در مرحله آخر پرداخت مطابق تصویر زیر کدتخفیف را وارد نمایید.

کد تخفیف اسکای روم

 تخفیف 50 درصدی اسکای روم

در بالا به شما یک کد تخفیف داده شد که با وارد کردن آن در سایت اسکای روم 5 تا 15 درصد تخفیف دریافت می کنید. اما راه دیگری وجود دارد که می توانید اسکای روم را با تخفیف 20% دریافت کنید و حتی تمدید ها را هم با همان تخفیف 20 درصدی اسکای روم انجام دهید. برای اینکار می بایست اسکای روم را از نمایندگی اسکای روم (شرکت مَدیار) خرید کنید. شرکت مَدیار از ساعت 1 ظهر تا ساعت 8 صبح کلاس های اسکای روم را به قیمت نیم بها ارائه می دهد. در واقع شما همان اسکای روم را خرید می کنید و حتی کلاس ها در سرورهای اسکای روم برگزار می شوند، منتها از نمایندگی آن را خرید می کنید.

شرایط استفاده از اسکای روم نیم بها

  1. ثبت نام و خرید از سایت نمایندگی madyar.org
  2. استفاده از اسکای روم از ساعت 13 تا 8 صبح

چرا اسکای روم را از مدیار تهیه کنیم

 

ثبت نام در مدیار