سامانه مدیریت یادگیری - نرم افزار آموزشی - ال ام اس

امکانات سامانه آموزشی مَدیار

 
سامانه پیام رسان

این سامانه آموزشی دارای پیام رسان اینترنتی (چت آنلاین) با الگو برداری از پیام رسان های استاندارد جهان مانند واتساپ می باشد. اما محاسنی که این نرم افزار آموزشی نسبت به پیام رسان های عمومی دارد داشتن دسترسی های ویژه و گزارش های آماری دقیق می باشد.

 
سامانه آزمون آنلاین

آزمون آنلاین یکی از ماژول های ضروری تمامی سامانه های اموزشی می باشد. امکان ساخت آزمون های تشریحی و چندگزینه ای، امکان ورود متن، عکس و پی دی اف، امکان طراحی و صدور گواهی نامه پس از آزمون، امکان ورود با QR ، قابلیت گزارش دهی آماری دقیق ، انتشار نتایج به صورت کارنامه، تحلیل آماری سوالات

 
سامانه کنترل تردد

ثبت تردد کاربران (ساعت ورود و خروج) قابلیت ثبت غیبت ها و تاخیر ها و موجه کردن آنها، اتصال ال ام اس به دستگاه های کنترل تردد (اثر انگشت، کارتی و تشخیص چهره)، گزارشات آماری پیشرفته تجمیعی و تفکیکی، خروجی های اکسل و pdf

 
درگاه بانکی (مالی)

یکی از ضروریات و دغدغه های مسئولین آموزشگاه ها نحوه قسط بندی و پرداخت می باشد. اینکه چه کسانی پرداخت ها را انجام داده اند و کدام ها واریز نکرده اند، کدام اقساط عقب افتاده و چه کسی این اقساط را یادآوری کند؟ اتصال مستقیم سامانه مدیریت یادگیری به درگاه بانکی خودشان و ده ها نگرانی دیگر که همه این موارد در نرم افزار آموزشی مَدیار دیده شده است.

 
جلسات آموزشی آنلاین

آموزش آنلاین (face to face) موثرترین و مهمترین روش تدریس مجازی می باشد. در این نوع آموزش سرعت و کیفیت سامانه آموزشی خیلی اهمیت دارد. سامانه مَدیار دارای چهار پلتفرم آموزش برخط می باشد با نام های: ادوبی کانکت، بیگ بلو باتن، اسکای روم، و جیتسی

 
محتوا گذاری آموزشی

مسئولین عکس، انواع فایل آموزشی و فیلم ها را می توانند در این بخش با گروه بندی دلخواه و منظم بارگذاری کنند. فراگیران نیز می توانند آنها را دانلود کنند و در زیر هر محتوا دیدگاه های خود را اعلام کنند.

 
امضای دیجیتال

با این قابلیت آموزشگاه می تواند پرسشنامه هایی تحت عنوان رضایتنامه برای کاربران ارسال کند و کاربران آنها را امضا کنند. این ماژول باعث جمع آوری برگه های اضافه و صرفه جویی در مصرف کاغذ می باشد.

 
تشویقی و تنبیهی

ثبت موارد تشویقی و تنبیهی با قابلیت نمره دهی و گرفتن کارنامه، همچنین گزارش گیری و خروجی اکسل و پی دی اف، و قابلیت ترکیب با غیبت ها و تاخیر ها و دریافت گزارشات کامل تر از ویژگی های ال ام اس مدیار می باشد.

 
سامانه کارنامه

یکی از کامل ترین نرم افزار های تولید کارنامه ، دارای قابلیت ورود نمرات به صورت دستی و با اکسل، قابلیت خروجی توصیفی و عددی، دارای نمودار های مقایسه ای و پیشرفت، محاسبه تراز، میانگین، نفرات برتر، محاسبه ضریب درس و آزمون، ارسال دیدگاه توسط فراگیر، ارسال کارنامه در داخل اپلیکیشن بدون چاپ کاغذ، طراحی و ایجاد قالب های مختلف دلخواه.

 
اطلاع رسانی هوشمند

اطلاع رسانی زمان بندی شده با نمایش بنر های اسلاید (متحرک) و ثابت قابل تنظیم برای صفحه اصلی اپلیکیشن با قابلیت ثبت فیلم ، باگذاری فایل، ارسال نوتیفیکیشن در اپلیکیشن مقصد، امکان دریافت دیدگاه و پاسخ دهی به آنها، قابلیت سینک شدن با وب سایت مشتری، پوشه بندی مطالب، امکان آپلود نامحدود و ماندگاری طولانی مدت فایل ها.

 
تقویم آموزشی

تقویم الکترونیک شامل ثبت و مدیریت تسک ها و اساینمنت ها، گزارش ها و رویداد ها. بارگذاری انواع فایل، زمان بندی برای آینده و مرور گذشته، رنگ بندی های متفاوت برای موارد مختلف، تنظیم مهلت ارسال، قابلیت دریافت تسک ها از فراگیران و تصحیح آنها توسط قلم هوشمند سامانه، نرم افزاری تمام عیار جهت اتوماسیون سازی آموزشی

 
مدیریت مطالعه

کنترل تفکیکی و تجمیعی مقدار مطالعات دانشجوها با سامانه آموزشی مَدیار با امکان گزارش گیری پیشرفته (روزانه، ماهانه و سالانه) ، قابلیت تعریف درس ، مشخص کردن الگوی مطالعه برای هر فرد یا گروه ، اتصال به تجهیزات هوشمندسازی آموزشگاه

 
بوفه هوشمند

نرم افزار بوفه هوشمند قابل اتصال به کیوسک بوفه ، اتصال به کارت ریدر، مناسب برای تمامی مجتمع های آموزشی، دانشگاه ها، موسسات آموزشی و مدارس. تعریف موارد تغذیه در گروه بندی های دلخواه، تقویم تغذیه، اتصال به درگاه بانکی آموزشگاه، رزرو غذا توسط فراگیر یا دانشجو، سیستم مالی حسابداری و گزارش گیری های مفید، تعریف سقف بدهی، مشخص کردن باید و نباید های غذایی.

 
گزارشات آموزشی

ارائه انواع گزارشات عددی و نموداری شامل گزارش نموداری دانشجو بر زمان، گزارش نموداری کلاس بر زمان(مقایسه کلاس ها بر زمان)، گزارش گیری تجمیعی عددی نمرات، گزارش غیبت ها و تاخیر ها، گزارش تکالیف، گزارش کارکنان، مقایسه نموداری نمرات فراگیران با همکلاسی ها، گزارشات نظرسنجی(نمودار دایره ای)، گزارشات ساعات مطالعه.

تصاویری از سامانه آموزشی مَدیار

اتوماسیون مدارس

چرا سامانه مَدیار ؟

  • سامانه آموزشی مَدیار دارای کاربری آسان می باشد
  • این نرم افزار آموزشی در سیستم های اندروید و آیفون دارای اپلیکیشن است
  • قابلیت شخصی سازی application با لوگو و نام مشتری
  • هر ماه بروزرسانی های جدید به lms اضافه می شود
  • برنامه نویسی اختصاصی و سرورهای بومی
  • یکپارچه بودن اطلاعات
  • پشتیبانی 24/7
  • تعامل با card reader و سیستم حضور غیاب
  • تنها ال ام اس که به چهار نوع مختلف جلسه آنلاین ادوبی، بیگ بلو، اسکای و جیتسی متصل می شود
لوگو مدرسه

ثبت نام و خرید

جهت سفارش و خرید سامانه آموزشی مَدیار ثبت نام کنید و از تخفیف 50 درصدی استفاده کنید

ثبت نام خرید

سوالات متداول نرم افزار

جواب پرسش های مکرر درباره سامانه آموزشی مدیار

در سامانه ال ام اس مَدیار هنگام تعریف هر کاربر می توان نقش(سِمَت) او را مشخص کرد. مثلا مدیر، سوپر وایزر، مدیر مالی، مدرس، فراگیر و ... . و هر نقش را تعیین کرد(توسط مدیر) که چه مواردی را ببیند، چه مواردی را بتواند ویرایش کند، و چه مواردی را بتواند حذف کند. هر کاربر هنگام ورود(لاگین) با توجه به نقشی که دارد محیط و منوهای مربوط به خود را می بینید. همچنین در مورد اساتید و فراگیران قابلیت کلاس بندی وجود دارد، در نتیجه هر کاربر فقط به اطلاعات کلاس های خود دسترسی دارد. یک نکته مثبت که استفاده از سامانه مَدیار را ساده تر کرده این است که نقش های مختلف فقط یک اپلیکیشن واحد را نصب می کنند نه چندیدن اپ. و قابلیت سوئیچ بین اکانت های لاگین شده با هر نقشی وجود دارد.
یکی از دغدغه های مشترکین هنگام قرارداد با سامانه مدیریت یادگیری مَدیار امنیت اطلاعات می باشد مخصوصا تامین حریم خصوصی اطلاعات کاربران مانند شماره موبایل. لازم به ذکر است که مدیار طوری طراحی شده که وارد کردن اطلاعات شخصی کاربر کاملا دلخواه می باشد و می توانند اطلاعات خصوصی مانند شماره موبایل را وارد نکنند و به جای آن یک نام کاربری دلخواه تعریف کنند. همچنین بنابر درخواست یک قرارداد برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات منعقد می شود. سامانه مدیار اوپن سورس نیست و توسط متخصصین با تجربه برنامه نویسی شده و مدام در حال بررسی و مانیتورینگ می باشد. همچنین توسط چندین شرکت امنیتی دیگر کامل تست و بررسی شده است. به علاوه، نرم افزار آموزشی مدیار دارای چندین گواهی نامه امنیتی می باشد. اعتبارنامه وزارت آموزش و پرورش از یک سو، گواهی نامه مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال از سوی دیگر، دارای بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن تجارت و همچنین مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، و چندین مجوز دیگر خیال مشترکین را از این بابت راحت می کند. برای دیدن مجوز های مدیار کلیک کنید
برنامه آموزشی مدیار به دلیل وسعت در امکانات، دارای تقسیم بندی در فروش می باشد. به این صورت که شامل تعدادی بسته (پلن) می باشد که می توانید فقط بسته های مورد نیاز را خرید کنید تا هزینه ارزان تر تمام شود. در ضمن مدت خرید از یک ماه شروع می شود. تخفیف: سه نوع تخفیف وجود دارد که پس از اینکه هر سه تخفیف اعمال شد حدود 50% تخفیف می گیرید. 1- به ازای هر بسته اضافه 3% تخفیف تا سقف 15 درصد. 2- به ازای هر ماه اضافه 2% تخفیف تا سقف 10%  3- با وارد کردن کد تخفیفی که هر فصل وجود دارد تا 20% تخفیف اعمال می شود. جمع این سه تخفیف حدود 50% می شود. به دلیل اینکه این نرم افزار تحت وب می باشد و از سرور استفاده می شود و همچنین شامل پشتیبانی و بروزرسانی های ماهانه می شود سرویس ها پس از اتمام زمان باید تمدید شوند. برای مشاهده تعرفه ها کلیک کنید
پس از خرید ال ام اس، بلافاصله اکانت شما فعال می شود و می توانند از آن استفاده کنند. مشترکینی که شخصی سازی (اپ با لوگو اختصاصی) خرید می کنند ممکن است تحویل اپ اختصاصی تا چند روز زمان ببرد اما اکانت تحت وب بلافاصله برای آنها فعال می شود.
می توانید لیست کاربران را به صورت تکی و گروهی(اکسل) اضافه کنید. به ازای هر کاربر نام، نام کاربری، و رمز اجباری می باشد. همچنین می توانید یک کد عضویت یا QRCODE به کاربرانتان بدهید تا خودشان در سامانه ثبت نام کنند و به موسسه (آموزشگاه) شما ملحق شوند. برای جلسات آنلاین هم کافیست فقط لینک کلاس را به فراگیران بدهید.
در صورتیکه امکانات خاصی مد نظرتان باشد که در سامانه مدیریت یادگیری مدیار وجود ندارد، تیم توسعه مدیار می تواند آن را برنامه نویسی کرده و به سامانه اضافه کند.
با وجود اینکه سرور های سامانه آموزشی مدیار در داخل ایران هستند (به دلیل بالاتر بودن سرعت، نیم بها بودن هزینه اینترنت، و امنیت بیشتر) اتصال از خارج از کشور و یا وی پـی ان به راحتی امکان پذیر می باشد.
خوشبختانه در بخش های مختلف سامانه به تعداد و حجم نامحدود می توان فایل آپلود کرد که شامل فیلم، عکس، فایل های زیپ، فایل های آفیس ، پی دی اف و ... می شود.
پیامک ها به صورت پیش فرض از سرشماره مَدیار ارسال می شوند که به تمامی شماره ها (حتی آنهایی که تبلیغات را بلاک کرده اند) ارسال می شود و هزینه پیامک را باید بپردازند که به ازای هر پیامک یک مبلغ مشخص می باشد. اگر یک موسسه یا آموزشگاه بخواهد می تواند خودش سامانه پیامکی تهیه کند و به سامانه مدیار متصل کند که در این صورت داخل سامانه هزینه ای بابت پیامک نمی پردازد ولی باید سامانه ای که تهیه کرده را شارژ نماید.
خیر. سامانه مدیریت آموزش مدیار طوری طراحی شده که بدون اپلیکیشن از طریق تمامی مرورگر های ویندوز ، اندروید ، آیفون(ios) ، مک و ... بدون کوچک ترین مشکلی قابل استفاده می باشد. نصب اپلیکیشن فقط یک آپشن اضافه است که البته سیستم نوتیفیکیشن (اعلام اینترنتی) فقط با نصب اپ کار می کند.
برای بعضی قسمت ها مانند بوفه هوشمند و کنترل تردد می توان از دستگاه کارت ریدر و یا دستگاه کنترل تردد استفاده کرد. همچنین می توان با استفاده از گوشی موبایل از QR Code استفاده کرد. این روش ها برای تسهیل در امور می باشد.
هر آموزشگاه می تواند درگاه اینترنتی از بانک بگیرد و به نرم افزار آموزشی مدیار متصل نماید تا واریز هایی که فراگیران انجام می دهند مستقیم به حساب آموزشگاه ارسال شود. درگاه قابل اتصال به تمام بانک ها می باشد و پیش نیاز آن داشتن نماد اعتماد الکترونیکی (Enamad) می باشد.
مدیار شامل پشتیبانی 24 ساعته می باشد. تنها سامانه آموزشی ایرانی می باشد که دارای اپلیکیشن آیفون می باشد که در اپ استور موجود می باشد. تمامی امکانات آموزشی را یکجا و در یک اپلیکیشن ارائه می دهد. دارای رابط کاربری بسیار ساده و روان می باشد طوری که بدون آموزش اولیه می توان با آن کار کرد. دارای 4 نوع مختلف جلسات آنلاین می باشد. دارای سرورهای متعدد می باشد و با شیوه load balancing سرعت فوق العاده ای دارد.
نرم افزار اتوماسیون آموزشی مَدیار برای تست اولیه دارای پنل دمو می باشد که می توان برای مدتی به صورت رایگان از برنامه استفاده کرد و آن را کامل تست کرد. در صورت درخواست ، یک پنل برای شما ساخته می شود که می توانید سامانه را برای مدتی استفاده کنید تا آن را کامل تست کنید.
سامانه ال ام اس مدیار طوری طراحی و برنامه نویسی شده که آموزشگاه ها، شرکت ها، سازمان ها، موسسات آموزشی و مدارس می توانند از آن استفاده کنند. برای مثال سازمان بازرسی کشور، وزارت بهداشت، موسسه علوم و فنون تهران، شرکت مسافرتی علی بابا، مدارس تیزهوشان و ... همه از LMS مدیار استفاده می کنند.

مجوز های مدیار

سامانه مدیار دارای مجوز های لازم از وزارت آموزش و پرورش و دیگر مراجع ذی صلاح می باشد

وزارت آموزش و پرورش کشور

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال

وزارت صنعت ، معدن و تجارت