اپلیکیشن پیام رسان مدیار

پیام رسان اینترنتی با قابلیت ارسال متن، صدا، عکس ، ویدئو، نمایش آخرین فعالیت کاربران و سرعت فوق العاده. همچنین قابلیت ارسال پیامک برای کاربرانی که اینترنت ندارند.

تصویری از مکالمه


همانطور که در تصویر می بینید تمامی امکانات یک پیام رسان اینترنتی از قبیل ارسال voice و تصویر و فایل و همچنین ساعت آخرین فعالیت و عکس مخاطب و ... همه را دارا می باشد.

تصویری از لیست پیام ها

 

ارسال پیام اینترنتی

در تصویر بالا مشخص است که اپلیکیشن پیام رسان مدیار لیست کاربران را به صورت منظم همراه با سمَت و تاریخ و عکس دانش آموز نمایش می دهد و قابلیت جستجو نیز دارد.

تصویری از ایجاد پیام

پیرور اسکرین بالا امکان ارسال پیام به کل کلاس، کل آموزشگاه یا تمامی کاربران دارای سمَت مشخص و یا حتی برخی کاربران خاص وجود دارد.

 

ارسال پیامک

پیام اینترنتی با پیامک تفاوت دارد. پیام اینترنتی در بستر اینترنت جا به جا می شود و هزینه مخابراتی ندارد. همچنین هر عکس، ویدئو، فایل صوتی یا فایل های دیگر را می توانید به راحتی ارسال و دریافت کنید. ولی در پیامک یا همان sms هزینه مخابراتی لحاظ می شود و محدودیت ارسال فایل دارد. تنها حسن پیامک به پیام اینترنتی در این است که به افرادی که اپلیکیشن را نصب نکرده اند نیز پیام ارسال می شود. هر دوی این امکانات در مدیار فراهم می باشد. برای ارسال پیامک ابتدا باید شارژ مخابراتی خرید کنید که از داخل مدیار به درگاه بانکی متصل می شوید و براحتی پرداخت می کنید.