کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

خطای 1003 و 1004 در نرم افزار بیگ بلو باتن

از جمله پلتفرم ها و انواع کلاس آنلاین که به منظور انجام جلسات از آن استفاده می شود ، بیگ بلوباتن می باشد. بستر بیگ بلوباتن با برخورداری از محیطی بسیار آسان و روان و امکانات پیشرفته ای که در اختیار کاربران قرار می دهد ، محیطی مناسب جهت آموزش می باشد. این برنامه با امکانات آموزشی عالی در میان مدارس و دانشگاه ها بسیار کاربرد دارد.

بیگ بلو باتن

شرایط احتمال وقوع خطای 1003:

این خطا مربوط به زمانی می باشد که نسخه مرورگر اینترنتی شما قدیمی می باشد و مرورگر شما توانایی پشتیبانی از کلیه قابلیت ها را ندارد.

خطای بیگ بلو باتن

راه حل های رفع خطای 1003:

دمو و تعرفه بیگ بلو باتن

به منظور مشاهده کلاس آنلاین بیگ بلو باتن بر روی لینک زیر کلیک کرده و ثبت نام نمایید. سپس می توانید بیگ بلو باتن را به صورت رایگان تست نمایید. 

تست بیگ بلو باتنبه منظور مشاهده قیمت های بیگ بلو باتن بر روی لینک زیر کلیک نمایید. همچنین در صورتی که کلاس های آنلاین شما از ساعت 13 الی 8 صبح می باشد و در تایم بعد از ظهر برگزار می شود، می توانید کلاس ها را با تخفیف خریداری نمایید. به منظور دریافت کد تخفیف اینجا کلیک کنید.

قیمت بیگ بلو باتن

خطای 1004 در کلاس مجازی بیگ بلو باتن

این خطا به دلیل عدم اتصال موفق می باشد. ارور ۱۰۰۴ در بیگ بلو باتن با نام انگلیسی Failure on call و عنوان فارسی خطا در تماس می باشد. این ارور هنگام تلاش برای برقراری تماس اتفاق می افتد که در مواقع قطع صدای کلاس به وجود می آید. این خطا در مرورگر سافاری بسیار دیده می شود.

خطای بیگ بلو باتن

شرایط احتمال وقوع خطای 1004:

راه حل های رفع خطای 1004:


مقالات مشابه

تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در یادگیری دانش آموزان مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟ مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ آموزش کامل بیگ بلو باتن خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن بیگ بلو باتن ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن نصب رایگان بیگ بلو باتن مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ بیگ بلو باتن چیست اجاره سرور بیگ بلو باتن با تخفیف در قیمت خطا های رایج بیگ بلو باتن نحوه پخش فیلم در بیگ بلو باتن با لینک مستقیم خارجی آموزش نویسندگی مسیری برای موفقیت خطای 1001 در کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ارور یا خطای 1002 در پلت فرم بیگ بلو باتن رفع مشکل صدا در بیگ بلو باتن -قطع و وصل شدن صدا خطای 1005 و 1006 در بیگ بلو باتن خطای 1007 و 1008 در بیگ بلو باتن خطای 1009 و 1010 و 1020 در بیگ بلو باتن
لیست مقالات