اپلیکیشن آموزشی
سامانه مدیریت یادگیری
اپلیکیشن مدرسه
نرم افزار و سامانه آموزشی

مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟

 

بیگ بلوباتن

برگزاری جلسات آنلاین،وبینارها و کلاس های آنلاین مدت هاست که میان مردم عمومیت زیادی پیدا کرده است.صرفه جویی در زمان و هزینه،عدم نیاز به طی کردن مسافت های طولانی و پیوند عمیق تر با نکنولوژی روز دنیا از جمله موارد یاست که کاربران را به استفاده از این جلسات ترغیب میکند.در شرایط کنونی شیوع جهانی ویروس کرونا،دایره استفاده از این محیط ها توسعه یافته و بخش آموزشی کشورها را نیز دست خوش تغییر قرار داده است. بطوری که این روزها به علت ممنوعیت هر گونه تجمع جلسات تدریس مدارس و دانشگاه ها در پلتفرم هایی به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.

در این بین یکی از بهترین پلتفرم ها و بستر هایی که برای برگزاری این جلسات وجود دارد بدون شک ،بیگ بلوباتن میباشد.پلتفرم بیگ بلوباتن با فضایی بسیار ساده و روان برای کاربران امکانات پیشرفته ای را در اختیار آنها قرار میدهد.این برنامه همچنین با امکانات آموزشی فوق العاده در میان مدارس و دانشگاه ها نیز کاربرد فراوانی پیدا کرده است.

از مزایا این پلتفرم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

*استفاده راحت در هر مکان و با استفاده از موبایل یا کامپیوتر.

*امکان ضبط جلسات و مشاهده مجدد و چندباره آنها .

*امکان استفاده از تخته با موبایل و کامپیوتر (تایپ کردن روی آن و یا استفاده از قلم نوری و تخته هوشمند برای نوشتن روی تخته) 

*امکان انتقال صدا و تصویر به صورت همزمان.

*امکان اشتراک فایل و دانلود آنها.

*امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش .

*امکان چت عمومی و خصوصی.

*امکان ورود کاربران پیش از ورود ناظر به محیط اشتراکی وجود ندارد.

*امکان رای گیری و نظر سنجی از کاربران.

*ثبت نوشتار فارسی در ان ممکن میباشد.

 کلاس آنلاین

معایب پلتفرم بیگ بلوباتن:

در این محیط امکان اشتراک فایل PDF و پاورپوینت و عکس وجود دارد اما نمیتوان فیلم را به اشتراک گذاشت.همچنین مدیریت کاربران به شکل محدودتر انجام میپذیرد و میتوان بعضی امکاناتصوتی و تصویری را به صورت گروهی لحاظ و یا محدود کرد.

با استفاده از بیگ بلوباتن میتوانید جلسات مجازی خود را با بهترین کیفیت برگزار کرده و اهداف خود را در راستای اعتلای سطح آموزش تحقق ببخشید.این پلتفرم یکی از موردپسندترین محیط ها برای کاربران میباشد.

 

 


مقالات مشابه

با تجهیزات هوشمندسازی مدارس آشنا شوید مزایای مدرسه هوشمند نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در یادگیری دانش آموزان مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت ، اسکای روم و جیتسی مزایا ومعایب کلاس آنلاین اسکای روم چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین جیتسی چیست؟ سیستم مدیریت آموزشی (LMS) - سامانه ال ام اس آموزش کامل اسکای روم آموزش کامل بیگ بلو باتن - نصب روی گوشی و ویندوز سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) بومی کشور - ال ام اس خرید سرور نرم افزار بیگ بلو باتن با 20% تخفیف تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن تکالیف هوشمند چیست بیگ بلو باتن ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن نصب برنامه بیگ بلو باتن - دمو رایگان مصرف اینترنت اسکای روم چگونه است؟ پلتفرم بیگ بلو باتن چیست اجاره سرور بیگ بلو باتن با تخفیف در قیمت خطا های رایج بیگ بلو باتن نحوه پخش فیلم در بیگ بلو باتن با لینک مستقیم خارجی خطای 1001 در کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ارور یا خطای 1002 در پلت فرم بیگ بلو باتن خطای 1003 و 1004 در نرم افزار بیگ بلو باتن رفع مشکل صدا در بیگ بلو باتن -قطع و وصل شدن صدا خطای 1005 و 1006 در بیگ بلو باتن خطای 1007 و 1008 در بیگ بلو باتن خطای 1009 و 1010 و 1020 در بیگ بلو باتن کلاس آنلاین رایگان نرم افزار تدریس خصوصی آنلاین رایگان - اپلیکیشن اندروید و آیفون بهترین مدرسان زیست کنکور بهترین مدرسه های کنکور تهران ویژگی های نرم افزار آموزشی مدیار
لیست مقالات