کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بیگ بلو باتن چیست

بیگ بلو باتن (به لاتین BigBlueButton) یکی از برنامه های کاربردی تدریس آنلاین می باشد. این نرم افزار به صورت اپن سورس در اختیار عموم دانش آموزان و معلمین قرار گرفته است و خود این نرم افزار آموزش مجازی کاملا رایگان می باشد، ولی نیاز به سرور های گران قیمت دارد که به صورت ماهانه باید اجاره کرد. بیگ بلو باتن تمامی امکانات یک کلاس مجازی را ارائه می دهد.

بیگ بلو باتن

 

بیگ بلو باتن چیست

احتمالا در پاراگراف قبل تا حد زیادی جواب این سوال را گرفته اید که بیگ بلوباتن چیست و چه کاربردی دارد و حتی چه تفاوتی با نرم افزار های تدریس مجازی مشابه دارد! وب سایت اصلی آن https://bigbluebutton.org می باشد که می توان آن را به صورت کامل با ورژن جدید دانلود کرد، در این سایت داکیومنت نحوه نصب بیگ بلو باتن موجود می باشد، اما نصب این نرم افزار کار چندان ساده ای نیست و نیاز به متخصص و پیش نیاز هایی دارد. اما سامانه مدیار پیشنهاد ویژه ای برای شما دارد! با استفاده از مدیار هم هزینه تان کمتر از راه اندازی بیگ بلو باتن توسط خودتان می شود، هم به محض خرید اشتراک بیگ بلوباتن قابل استفاده می باشد.

در صورتی که کلاس های شما در تایم عصر و از ساعت 13 الی 8 صبح است می توانید با کد تخفیف ، کلاس ها را تهیه نمایید تا در هزینه ها صرفه جویی شود.

به منظور دریافت کد تخفیف اینجا کلیک نمایید.

تعرفه بیگ بلو باتن

 

سوالاتی که در این مقاله پاسخ دادیم

املای غیر صحیح

بیگ بولو باتن ، بیگ بلو باتم ، fd' fg, fhjk ، ذهل ذمعث ذعففخد

نمایی از کلاس های بیگ بلوباتن

تعرفه بیگ بلو باتن

مزایای بیگ بلوباتن

آموزش تصویری بیگ بلو باتن

 

نمونه ای از تدریس مجازی در بیگ بلو باتن

 

 


مقالات مشابه

مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روم مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟ مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟ آموزش کامل بیگ بلو باتن تعرفه بیگ بلو باتن big blue button بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن بیگ بلو باتن ارزان خرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتن نصب رایگان بیگ بلو باتن اجاره سرور بیگ بلو باتن با تخفیف در قیمت خطا های رایج بیگ بلو باتن نحوه پخش فیلم در بیگ بلو باتن با لینک مستقیم خارجی خطای 1001 در کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ارور یا خطای 1002 در پلت فرم بیگ بلو باتن خطای 1003 و 1004 در نرم افزار بیگ بلو باتن رفع مشکل صدا در بیگ بلو باتن -قطع و وصل شدن صدا خطای 1005 و 1006 در بیگ بلو باتن خطای 1007 و 1008 در بیگ بلو باتن خطای 1009 و 1010 و 1020 در بیگ بلو باتن
لیست مقالات