بیگ بلو باتن

پلتفرم بیگ بلو باتن (BigBlueButton) یکی نرم افزار های قدرتمند در حوزه آموزش مجازی می باشد. این پلتفرم اپن سورس می باشد و سایت اصلی آن https://bigbluebutton.org می باشد. بیگ بلو باتن در سیستم عامل لینوکس اجرا می شود و تمامی امکانات یک کلاس آنلاین را داراست. زبان اصلی آن انگلیسی می باشد ولی فارسی ساز های آن در ایران تولید شده اند و با زبان فارسی هیچ مشکلی ندارد. برعکس ادوب کانکت که با زبان فارسی مشکل دارد و در چت ها باید از حروف لاتین استفاده کرد. قابلیت ضبط کلاس هم دارا می باشد و در کل پلت فرم خوب و محبوبی می باشد و می توان گفت بعد از AdobeConnect این پلتفرم بیشترین محبوبیت را پیدا کرده است.

بیگ بلو باتن

Big Blue Button

برای تست رایگان بیگ بلو باتن در سامانه مدیار ثبت نام کنید

تخفیف 50%

کلیک کنید ---> خرید ارزان بیگ بلو باتن با تخفیف 50%

 

کلاس آنلاین بیگ بلو باتن

نمایی از محیط بیگ بلو باتن

 

مزایای بیگ بلوباتن

برای مشاهده قیمت بیگ بلو باتن از لینک های زیر استفاده کنید. قابل ذکر است که تعرفه ها در دو گروه بدون قابلیت ضبط و با قابلیت ضبط موجود می باشد.

 

 معایب بیگ بلو باتن

بیگ بلو

 تصویری از یک وبینار در بیگ بلو باتن

نصب بیگ بلو در سرور شما

برخی مدرسه ها و آموزشگاه ها خواستار نصب بیگ بلو در سرور خودشان هستند. حال یا در محل خودشان سرور دارند، یا از دیتاسنتر ها سرور اجاره می کنند. تیم فنی مَدیار می تواند برای این دسته مشتریان، متخصص ارسال کند تا بر روی سرور خودشان نصب بیگ بلو را انجام دهند. برای مشاوره با ما در تماس باشید.

فیلم آموزشی بیگ بلو باتن

 

فیلم نمونه کلاس بیگ بلو باتن

 

برای تست رایگان بیگ بلو باتن در سامانه مدیار ثبت نام کنید

تخفیف 50%

کلیک کنید ---> خرید ارزان بیگ بلو باتن با تخفیف 50%

فارسی سازی بیگ بلو

از آنجایی که بیگ بلو برنامه ای اپن سورس می باشد، اصولا به زبان انگلیسی می باشد و البته به زبان های دیگری هم ترجمه شده است، اما متخصصین مَدیار این نرم افزار را به طور اختصاصی به فارسی ترجمه کرده اند و در اختیار کاربران عزیز قرار می دهند. همچنین این برنامه به صورت سفارشی دستخوش تنظیماتی شده مانند راست چین شدن، تعیین تخته سفید آماده و ...

 

قیمت بیگ بلو

 چگونه می توان بیگ بلو باتن را مدیریت کرد

برای مدیریت بیگ بلو روش های مختلفی وجود دارد که سه مورد آن را ذکر می کنیم:

  1. مدیریت از طریق مَدیار: وقتی از طریق مدیار بیگ بلو را مدیریت می کنید بدون هیچ دشواری فقط با کلیک روی گزینه ورود وارد جلسه آنلاین می شوید، و فیلم های ضبط شده را براحتی می بینید (بدون نیاز به اشتراک گذاری لینک ورود)
  2. مدیریت از طریق گرین لایت: green light یک ابزار مخصوص big blue button می باشد که می توان کلاس ها و کاربران را تعریف کرد و وارد شد و فیلم های ضبط شده را دید.
  3. مدیریت از طریق مودل: moodle یک سامانه مدیریت یادگیری اوپن سورس می باشد که محیط کاربری سخت و پیچیده ای دارد و کار با آن راحت نیست و نیاز به تخصص دارد.

 

مقالات مرتبط

مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتنمقایسه بیگ بلو باتن ، ادوبی کانکت و اسکای روممزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟مزایا و معایب کلاس آنلاین GC چیست؟آموزش کامل بیگ بلو باتنتخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیارخرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصدخرید و تمدید ادوبی کانکت با تخفیف ۵۰ درصدی در مدیارمعرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزانبیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیاردمو بیگ بلو باتنتعرفه ادوبی کانکتاسکای روم رایگان در سرور های مدیاربیگ بلو باتن ارزانادوبی کانکت ارزانخرید سرور و اشتراک بیگ بلو باتننصب رایگان بیگ بلو باتنبیگ بلو باتن چیستهزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroomاجاره سرور بیگ بلو باتن با 50 درصد تخفیف در قیمت