کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios

 

آزمون آنلاین

انجام آزمون به شکل آنلاین، شیوه نوینی به منظور سنجش دانش آموزان یا تمرین برای آمادگی در شرکت در آزمون‌های واقعی محسوب می شود که هزینه‌های آن نسبت به برگزاری آزمون به شکل حضوری و کاغذی بسیار کمتر و راحت تر می باشد. در حال حاضر، آموزش آنلاین به میزان زیادی گسترش یافته و اکثر آموزشگاه ها و مدارس از آن به منظور تدریس دروس استفاده می نمایند. آزمون هم جز مهمی از مراحل آموزش و یادگیری می باشد و شامل این موضوع می شود. زمانی که به علل گوناگون، انجام آزمون به صورت حضوری میسر نمی باشد، آزمون‌های آنلاین معتبر، جایگزین مطلوبی برای آن هستند. یک برنامه ساخت و ایجاد آزمون آنلاین این هدف را دارد که به صورت موثر و کارامد به کمک یک سیستم اتوماتیک ، میزان یادگیری دانش آموزان را بسنجد تا با این روش هم در زمان ارزیابی صرفه جویی گردد و هم بتواند به نتایج دقیق تری دست یابد. با کمک نرم افزار آزمون ساز مدیار، شما می توانید در زمان اندک و هزینه کم آزمون های آنلاین ایجاد نمایید.

همیشه برگزاری امتحان از دغدغه های بااهمیت کادر آموزش و معلمین می باشد. معلم و دانش‌آموزان با استفاده از آزمون‌های آنلاین می‌توانند نتیجه آموزش و یادگیری خود را با استفاده از  و در قالب نمرات کسب شده، میزان یادگیری‌شان بسنجند، اما اگر بخواهیم فرایند برگزاری آزمون را به شکل آنلاین انجام دهیم، نکات قابل توجهی در این بین وجود خواهد داشت، مثلا رابط کاربری ساده، سیستم جلوگیری از تقلب، قابلیت درج انواع سوالات تستی، تشریحی و... که می‌تواند وجه تمایز یک سیستم آزمون آنلاین حرفه‌ای باشد.‍

با استفاده از نرم افزار هوشمند مدیار، مدارس می توانند به منظور ارزیابی دانش آموزان از قسمت آزمون آنلاین سامانه استفاده نمایند و آزمون های آنلاین برگزار نمایند.

ویژگی های برگزاری آزمون آنلاین در سامانه مدیار 

حال ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که ساخت آزمون آنلاین در سامانه مدارس مدیار دارای چه خصوصیاتی است؟

با استفاده از برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios شما می توانید امتحانات خود را برگزار نمایید و میزان یادگیری دانش آموزان را مورد سنجش قرار دهید. خصوصیات آزمون آنلاین در اپلیکیشن مدیار عبارت است از:

مزایای استفاده از برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار

 ایجاد آزمون در سامانه هوشمند مدارس مدیار دارای چه مزیت هایی می باشد؟

از جمله مزایای آزمون آنلاین در مقایسه با آزمون های کاغذی این است که معلم می تواند بدون محدودیت زمانی و مکانی و با استفاده از بانک سوالات مدیار ، آزمون آنلاین ایجاد نماید. بانک سوالات در سامانه آزمون ساز مدیار دارای دروس مختلف می باشد که هر یک از دروس، فصل بندی شده و در هر یک از این فصل ها سوالات طبقه بندی گوناگون در سطوح مختلف آسان، متوسط، دشوار قرار گرفته است که معلم می تواند از میان آنها سوالات موردنظر خود را انتخاب کرده و در آزمون آنلاین قرار دهد.

بانک سوالات سامانه مدیار

همچنین دانش آموزان برای شرکت در آزمون آنلاین، تنها به اینترنت و گوشی هوشمند اندروید یا ios نیاز دارند و برای حضور در آن محدودیت زمانی و مکانی ندارند.

یکی دیگر از مزایای آزمون آنلاین، نشان دادن زمان باقیمانده آزمون می باشد. به این ترتیب دانش آموزان می توانند برای پاسخ دهی به سوالات برنامه ریزی نمایند و در هر لحظه، زمان باقیمانده تا پایان امتحانات را ملاحظه کنند.

آزمون آنلاین سامانه مدیار

نحوه ایجاد آزمون آنلاین در برنامه هوشمند مدارس مدیار 

چگونه می توان در برنامه هوشمند مدارس مدیار، آزمون آنلاین ایجاد کرد؟

با استفاده از برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار شما می توانید آزمون های مورد نظر خود را ساخته و دانش آموزان با استفاده از گوشی های اندروید، لپ تاپ و کامپیوتر وارد بخش آزمون آنلاین شوند و به سوالات پاسخ دهند و آنها را برای مدرسه ارسال نمایند. به منظور ساخت آزمون، معلم باید مراحل زیر را طی نماید:

ساخت آزمون آنلاین در اپلیکیشن مدیار

ساخت آزمون آنلاین در مدیار

قراردادن سوالات در آزمون آنلاین مدیار

سپس با شروع زمان آزمون کلیه دانش آموزان با گوشی اندروید یا ios می توانند وارد شوند و جواب های خود را ارسال نمایند.

استفاده از برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار

به منظور استفاده از اپلیکیشن هوشمند مدارس مدیار و برگزاری آزمون آنلاین از طریق آن باید ثبت نام نمایید و اطلاعات مدرسه خود را ثبت نمایید. به منظور ثبت نام، کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه مدیار

 


مقالات مشابه

تجهیزات هوشمندسازی مدارس کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ آموزش رفع ایراد مشکلات باز کردن فیلم و صدا در گوشی های اندروید بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ چطور دوربین جلوی گوشی موبایل را در اسکای روم روشن کنیم؟ نحوه تغییر دوربین گوشی موبایل در اسکای روم؟ لینک دانلود ادوبی کانکت برای اندروید،ویندوز،ios اپلیکیشن هوشمند سازی مدارس مدیار معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) نحوه استفاده بانک سوالات مدارس در مدیار لینک دانلود و ورود برنامه شاد آموزش ساخت آزمون آنلاین در واتساپ زمان و تاریخ دقیق آزمون کنکور سراسری و آزاد بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه تاریخ و زمان آزمون آنلاین فنی حرفه ای نرم افزار تکلیف ساز تاریخ آزمون آنلاین سنجش معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان ثبت نام، قوانین و ورود آزمون آنلاین کانون زبان ایران آموزش ساخت آزمون آنلاین در گوگل برترین مدارس شمال تهران از مدیار استفاده می کنند زمان و تاریخ آزمون آنلاین مبتکران بانک سوال رایگان کنکور ، دانشگاهی و پیام نور نرم افزار آزمون آنلاین رایگان نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند رفع مشکل صدا در ادوبی کانکت اندروید نرم افزار مدارس غیرانتفاعی نرم افزار رایگان تدریس آنلاین بهترین مدارس برتر قیطریه منطقه 1 دانلود رایگان نرم افزار صدور کارنامه ماهانه دانش آموزان بهترین مدارس برتر تجریش منطقه 1 بهترین مدارس برتر ستارخان منطقه 2 بهترین مدارس برتر خیابان فرشته منطقه 1 بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر درکه منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2 بهترین مدارس برتر دزاشیب منطقه 1 بهترین مدارس برتر اوین منطقه 1 بهترین مدارس برتر آجودانیه منطقه 1 بهترین مدارس برتر دارآباد منطقه 1 بهترین کتاب های آزمون هوش ششم برترین مدارس هوشمند محدوده میدان ونک بهترین مدارس بلوار نلسون ماندلا بهترین مدرسه های برتر میرداماد منطقه 3 بهترین مدرسه های برتر قلهک منطقه 3 برترین مدرسه های پاسداران منطقه 3 بهترین مدرسه های دیباجی جنوبی بهترین مدارس برتر شریعتی تهران منطقه 3 بهترین مدارس برتر محله شهید حقانی تهران منطقه 3 بهترین مدارس خیابان دکتر شریعتی و خیابان یخچال بهترین مدارس احتشامیه و اختیاریه تهران بهترین مدارس محدوده پل سیدخندان و زیبادشت
لیست مقالات