کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه

 

به منظور مدیریت تردد کارکنان و مشاهده کارکرد آنها، ثبت ساعت ورود و خروج دانش آموزان و اطلاع رسانی آن به والدین بکارگیری از دستگاه حضور و غیاب امری ضروری می باشد. ولی باید به این مود توجه کرد که هزینه استفاده از دستگاه حضور و غیاب بالا می باشد که می توان به هزینه دستگاه حضور و غیاب، مصرف برق، هزینه تعمیر و نگهداری، نصب نرم‌افزار، پشتیبانی و آموزش و ... اشاره کرد.  

نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه

سامانه مدیار یک برنامه هوشمند سازی مدارس می باشد که از امکانات بسیاری برخوردار است. یکی از این بخش ها، قسمت حضور و غیاب سامانه مدیار می باشد که شامل دو قسمت حضور و غیاب آموزشگاه و حضور و غیاب کلاسی می باشد. با استفاده از نرم افزار مدیار و بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب سخت افزاری می توان به صورت رایگان و بدون هزینه ، ساعت ورود و خروج کارمندان و دانش آموزان را ثبت نمود. سامانه مدیار در سه نسخه اندروید، ios و تحت وب می باشد و می توان در هر زمان و مکانی بدون محدودیت به نرم افزار حضور و غیاب مدیار متصل شد و اطلاعات لازم را وارد نمود.

به منظور استفاده رایگان از سیستم حضور و غیاب سامانه مدیار به مدت ۳۰ روز همین حالا ثبت نام نمایید.

حضور و غیاب رایگان سامانه مدیار

 

نمونه ای از صفحه حضور و غیاب آموزشگاه در سامانه مدیار

حضور و غیاب آموزشگاه سامانه مدیار

نمونه ای از صفحه حضور و غیاب کلاسی در سامانه مدیار

حضور و غیاب کلاسی سامانه مدیار

در این مقاله به پرسش های زیر پاسخ داده شده است:

مزایای استفاده از سیستم حضور و غیاب رایگان مدیار

حضورو غیاب سامانه مدیار

 تعرفه نرم افزار حضور و غیاب مدیار

به منظور استفاده از نرم افزار حضور و غیاب مدیار، ابتدا در سامانه مدیار ثبت نام نمایید. سپس وارد اکانت خود شوید و از منوی سرویس ها، بخش حضور و غیاب را انتخاب نمایید و با توجه به مدت زمان مورد نیاز و تعداد دانش آموزان ، هزینه را پرداخت نمایید تا بخش حضور و غیاب برای شما فعال شود. 

لازم به ذکر است استفاده از حضور و غیاب سامانه مدیار به مدت 30روز و برای تعداد محدودی از دانش آموزان به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه امکان پذیر می باشد.

تعرفه سامانه مدیار


مقالات مشابه

کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ سیستم مدیریت آموزشی(LMS) معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) بومی کشور تخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار لینک دانلود و ورود برنامه شاد خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه نرم افزار تکلیف ساز معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت نرم افزار آزمون آنلاین رایگان اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار کارنامه ساز رایگان نرم افزار تکالیف درسی رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان تکالیف هوشمند چیست مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار مدارس غیرانتفاعی بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین نصب رایگان بیگ بلو باتن هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom
لیست مقالات