کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نرم افزار کارنامه ساز رایگان

 

در این مقاله سعی می کنیم تا به سوالات زیر پاسخ دهیم:

ورود روزانه نمرات دانش آموزان در بخش نمرات و استفاده از آنها در بخش کارنامه و ارسال آن برای اولیا، از جمله ویژگی های مثبت و حایز اهمیت در مدارس می باشد. از طریق ساخت کارنامه می توان سطح یادگیری دانش آموزان را سنجید و از نحوه تدریس معلم و میزان یادگیری دانش آموزان گزارش گیری نمود . به سبب رخ دادن خطای انسانی و زمان بر بودن ورود نمرات در کارنامه به شکل دستی، بکارگیری از نرم افزار هوشمند مدارس برای ایجاد و صدور کارنامه در مدارس لازم و ضروری می باشد. هم اکنون برنامه های بسیاری با هدف ایجاد و صادر کردن کارنامه وجود دارد ولی طریقه ایجاد کارنامه و مراحل ایجاد و صدور آن ، این برنامه ها را از هم متمایز می کند. از جمله سامانه های برتر و عالی برای ساخت کارنامه، سامانه هوشمند مدیار می باشد.

تولید کارنامه در سامانه مدیار

نرم افزار کارنامه ساز رایگان

از جمله امکانات و ویژگی های حائز اهمیت برنامه مدیار، قسمت تولید کارنامه است . خرید برنامه های هوشمند و استفاده از آنها برای وارد کردن نمرات و صدور کارنامه ، امری هزینه بر برای مدارس می باشد. به منظور بکارگیری از سامانه مدیار با هدف ساخت و صدور کارنامه و ارسال آن برای اولیا باید در سامانه ثبت نام نمایید و اطلاعات مدرسه را ثبت کنید و سپس وارد اکانت خود شوید. شما می توانید به مدت یک ماه و برای تعداد محدودی از دانش آموزان از بخش های مختلف برنامه مدیار همچون بخش نمرات و کارنامه به صورت رایگان استفاده کنید و در صورت تمایل آن را خریداری نمایید.

استفاده رایگان از کارنامه مدیار

مزایای و امکانات قسمت کارنامه در سامانه مدیار

نحوه ساخت کارنامه

نمونه ای از کارنامه در سامانه مدیار

کارنامه نرم افزار مدیار

گزارش گیری کارنامه

هزینه نرم افزار کارنامه ساز مدیار

به منظور ایجاد و ساخت کارنامه در سامانه مدیار نیاز می باشد پس از وارد کردن اطلاعات در برنامه، بسته آموزشی مورد نظر خود را مانند کارنامه ، خریداری کنید و سپس می توانید از آن استفاده نمایید. برای مشاهده قیمت بخش های مختلف سامانه بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

همچنین شما می توانید به صورت محدود و با تعداد محدودی از دانش آموزان از امکانات مختلف برنامه هوشمند مدیار استفاده نمایید و سپس آن را خریداری کنید.

تعرفه سامانه مدیار


مقالات مشابه

کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ سیستم مدیریت آموزشی (LMS) - سامانه ال ام اس معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) بومی کشور - ال ام اس تخفیف 20 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار لینک دانلود و ورود برنامه شاد خرید سرور نرم افزار بیگ بلو باتن با 20% تخفیف بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه نرم افزار تکلیف ساز معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت نرم افزار آزمون آنلاین رایگان اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار تکالیف درسی رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان نرم افزار حضور و غیاب با تست رایگان - اپلیکیشن ثبت تردد آنلاین تکالیف هوشمند چیست مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار مدارس غیرانتفاعی بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین نصب برنامه بیگ بلو باتن - دمو رایگان دانلود رایگان نرم افزار صدور کارنامه ماهانه دانش آموزان هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف 20% skyroom - تعرفه نرم افزار ارزشیابی توصیفی ابتدایی و عددی متوسطه و دبیرستان نرم افزار ثبت و تجزیه تحلیل نمرات دانش آموزان متوسطه و ابتدایی تفاوت گوشی سامسونگ سری ‏M‏ و ‏A نکاتی که باید بدانیم نرم افزار تدریس خصوصی آنلاین رایگان - اپلیکیشن اندروید و آیفون کنکور آزمایشی چیست؟ طراحی و ساخت اپلیکیشن مدارس و آموزشگاه ها
لیست مقالات