کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نرم افزار کارنامه ساز رایگان

 

در این مقاله به پرسش های زیر پاسخ می دهیم:

وارد کردن ریز نمرات دانش آموزان در کارنامه و ارسال آن برای والدین، از جمله فعالیت های بااهمیت مدارس به منظور سنجش میزان یادگیری دانش آموزان و گزارش گیری از وضعیت معلم و دانش آموز می باشد . به دلیل رخ دادن خطای انسانی و زمان بر بودن وارد کردن نمرات در کارنامه به صورت دستی، استفاده از نرم افزار هوشمند به منظور صدور کارنامه برای مدارس الزامی است. در حال حاضر نرم افزارهای زیادی به منظور تولید و صدور کارنامه موجود می باشد اما نحوه ایجاد کارنامه و پروسه ایجاد آن بسیار حائز اهمیت می باشد و موجب تمایز میان برنامه ها می شود. یکی از برنامه های برتر و عالی به منظور ساخت کارنامه، سامانه هوشمند مدیار می باشد.

تولید کارنامه در سامانه مدیار

نرم افزار کارنامه ساز رایگان

یکی از امکانات و ویژگی های سامانه مدیار، بخش تولید کارنامه می باشد . استفاده از برنامه های هوشمند به منظور وارد کردن نمرات و صدور کارنامه برای مدارس هزینه در بر دارد. برای استفاده از سامانه مدیار به منظور تولید و ارسال کارنامه ابتدا باید اطلاعات مدرسه را در سامانه ثبت نمایید و سپس وارد اکانت خود شوید. شما می توانید به مدت یک ماه و برای تعداد محدودی از دانش آموزان از امکانات برنامه مدیار از جمله بخش نمرات و کارنامه به صورت رایگان استفاده نمایید و در صورت تمایل آن را خریداری کنید.

استفاده رایگان از کارنامه مدیار

مزایای بخش کارنامه در سامانه مدیار

نمونه ای از کارنامه در سامانه مدیار

کارنامه نرم افزار مدیار

هزینه نرم افزار کارنامه ساز مدیار

به منظور تولید کارنامه در سامانه مدیار لازم است پس از ثبت اطلاعات در نرم افزار، بسته آموزشی مورد نظر خود را مانند کارنامه را خریداری نمایید و از آن استفاده کنید. به منظور مشاهده تعرفه ها بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

لازم به ذکر است شما می توانید به صورت محدود و با تعداد محدودی از دانش آموزان از امکانات برنامه هوشمند مدیار استفاده نمایید و سپس آن را خریداری کنید.

تعرفه سامانه مدیار


مقالات مشابه

کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ سیستم مدیریت آموزشی(LMS) معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) بومی کشور تخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار لینک دانلود و ورود برنامه شاد خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه نرم افزار تکلیف ساز معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت نرم افزار آزمون آنلاین رایگان اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار تکالیف درسی رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه تکالیف هوشمند چیست مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار مدارس غیرانتفاعی بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین نصب رایگان بیگ بلو باتن دانلود رایگان نرم افزار صدور کارنامه ماهانه دانش آموزان هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom نرم افزار ارزشیابی توصیفی ابتدایی و عددی متوسطه و دبیرستان
لیست مقالات