کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

نرم افزار تکالیف درسی رایگان

 

با پیشرفت تکنولوژی و حرکت کشورها به سمت آموزش های آنلاین، نرم افزارهای هوشمند سازی مدارس بسیار مورد استقبال قرار گرفتند. یکی از نرم افزارهای برتر و عالی برای مدارس، برنامه مدیار می باشد که دارای امکانات زیادی به منظور هوشمند نمودن مدارس است. یکی از این بخش ها ، تکالیف درسی آنلاین می باشد. معلمین پس از پایان کلاس های آنلاین خود، به منظور تثبیت یادگیری دانش آموزان تکالیف درسی را برای آنها ارسال می کنند و پس از حل تکالیف ، معلمین بر آنها نظارت می کنند.

نرم افزار تکالیف درسی رایگان

از جمله بهترین نرم افزار تکالیف درسی رایگان، سامانه مدیار می باشد. در بخش تکالیف سامانه مدیار معلم می تواند برای هر روز تکالیف مشخصی برای دانش آموزان ارسال نماید و این تکالیف می توانند به صورت نوشتاری و یا در قالب فایل باشند. به منظور استفاده از سامانه مدیار، ابتدا باید اطلاعات خود و مدرسه را وارد نمایید. سپس می توانید از بخش تکالیف درسی آنلاین آن به مدت محدود و برای تعداد دانش آموزان محدود به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه استفاده نمایید. 

ثبت نام رایگان در سامانه مدیار

پرسش هایی که در این مقاله به آنها پاسخ داده می شود:

قسمت تکالیف سامانه مدیار

تکالیف درسی سامانه مدیار

نحوه قرار دادن تکالیف درسی در سامانه مدیار

تکالیف درسی نرم افزار مدیار

 

مزایا و امکانات تکالیف درسی در سامانه مدیار 

هزینه تکالیف درسی سامانه مدیار

به منظور استفاده از نرم افزار تکالیف درسی مدیار ابتدا باید وارد سایت madyar.org شوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد اکانت خود شوید. سپس در بخش سرویس ها، آیتم مورد نظر را انتخاب کرده و آن را بر اساس تعداد ماه موردنظر و تعداد دانش آموزان خریداری نمایید.

لازم به ذکر است شما می توانید از امکانات سامانه مدیار به مدت یک ماه و برای تعداد محدودی از دانش آموزان به صورت مجانی استفاده نمایید.

تعرفه تکالیف درسی مدیار


مقالات مشابه

کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ مقایسه تاثیر دو روش آموزش مجازی و سنتی در یادگیری درس نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری بهترین نرم افزار آزمون ساز مدارس کدام است بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ سیستم مدیریت آموزشی(LMS) معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) بومی کشور تخفیف 50 درصدی تعرفه اسکای روم با خرید از مدیار لینک دانلود و ورود برنامه شاد خرید سرور کلاس مجازی بیگ بلو باتن با تخفیف ۵۰ درصد بهترین برنامه و نرم افزار برای ارسال و بررسی انجام تکالیف مدرسه نرم افزار تکلیف ساز معرفی نرم افزاری رایگان برای دانش آموزان برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios بیگ بلو باتن رایگان در سرور های مدیار دمو بیگ بلو باتن ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار دمو ادوبی کانکت نرم افزار آزمون آنلاین رایگان اسکای روم رایگان در سرور های مدیار نرم افزار کارنامه ساز رایگان سامانه مدیریت یادگیری یا LMS رایگان نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه تکالیف هوشمند چیست مدارس از چه نرم افزاری استفاده می کنند نرم افزار مدارس غیرانتفاعی بیگ بلو باتن ارزان ادوبی کانکت ارزان نرم افزار رایگان تدریس آنلاین نصب رایگان بیگ بلو باتن هزینه اسکای روم چقدر است - کد تخفیف skyroom
لیست مقالات