کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

تجهیزات هوشمندسازی مدارس

با استفاده از نرم افزار مدیار، مدرسه خود را هوشمند کنید

هوشمندسازی مدارس با مدیار

هوشمندسازی مدارس در ایران

به دلیل مهم بودن هوشمند سازی مدارس و پافشاری بر آن در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، اکنون هوشمند کردن مدرسه یک انتخاب نیست و یک کار ضروری و اجتناب ناپذیر است که کلیه مدارس دیر یا زود باید به سمت آن پیش روند. در مدارس هوشمند، مراحل تعلیم و یادگیری توسعه یافته و مهارت های اصلی و بااهمیت دانش آموزان به دلیل افزایش فعالیت های جمعی ارتقا می یابد.

ضرورت ایجاد تغییر و تحول در نظام آموزش و پرورش کشور برای همه مشخص می باشد. از شیوه های به وجود آوردن تحول در نظام آموزش و پرورش، از بین رفتن معلم محوری در مدارس و استفاده از نرم افزار هوشمند مدارس می باشد. با استفاده از وسایل هوشمند سازی مدارس، بکارگیری از تکنولوژی های تازه یادگیری و آموزش و توجه کردن به تواناییها و استعدادهای دانش آموزان، می توان در این راه وارد شد.

نرم افزار هوشمندسازی مدرسه

تجهیزات و وسایل موردنیاز برای هوشمند نمودن مدرسه

به منظور هوشمند کردن مدرسه و آموزشگاه نیاز به امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری می بشد. حداقل لوازم و وسایل لازم برای هوشمند کردن یک کلاس درس وجود لپ تاپ، کامپیوتر، ویدئو پروژکتور و برد هوشمند می باشد. توسط ویدئو پروژکتور می توان تصاویر موجود در کامپیوتر را در سایز بزرگتر و واضح تر در کلاس برای دانش آموزان به نمایش گذاشت و علاوه بر حواس شنیداری از حواس دیداری در هنگام آموزش استفاده کرد. لازم به ذکر است با استفاده از برد هوشمند در کلاس درس می توان پروسه تعلیم دانش آموزان را از شیوه شنیداری به دیداری و عملی تبدیل نمود و دانش آموزان علاوه بر دیدن و گوش دادن به متون درسی، آنها را تجربه کنند و به شکل عملی انجام دهند. در مجتمع های آموزشی که باید در هزینه ها صرفه جویی نمایند، می توان از کیت هوشمند به جای برد هوشمند استفاده کرد زیرا قیمت کیت هوشمند نسبت به برد هوشمند مطلوب تر است و می توان آن را جابجا کرد. همچنین از این طریق و نظرسنجی کردن از دانش آموزان در کلاس، مشارکت دانش آموزان افزایش می یابد. تمامی این موارد جز تجهیزات سخت افزاری می باشد.

استفاده از برنامه هوشمند سازی مدرسه یکی دیگر از مسائل حائز اهمیت می باشد. یکی از نرم افزارهای برتر و کامل به منظور هوشمند نمودن مدارس، برنامه هوشمند مدارس مدیار می باشد که دارای امکانات جامع و کامل است و کلیه نیازهای مدرسه را پوشش می دهد. استفاده از سامانه هوشمند مدرسه یا LMS موجب افزایش ارتباط مدرسه با اولیا و دانش آموزان می گردد و همین امر رضایت اولیا را بالا برده و اولیا بیشتری تمایل به ثبت نام دانش آموزان خود دارند.

امکانات سامانه مدیار

به منظور تست رایگان برنامه مدیار و استفاده از امکانات آن، همین حالا در سامانه مدیار ثبت نام نمایید و برنامه را تست کنید

تست رایگان برنامه مدیار به مدت یک ماه

تست رایگان برنامه مدیار

 


مقالات مشابه

ویژگی های مدرسه هوشمند مزایای مدرسه هوشمند چیست خصوصیات مدارس هوشمند مدرسه هوشمند چیست؟ هوشمندسازی مدارس در ایران مزایای مدرسه هوشمند کاربرد نرم افزار های هوشمند در مدارس چرا هوشمندسازی مدارس لازم است؟ نرم افزار تولید و صدور کارنامه مدارس هوشمند نرم افزار ارتباط والدین و اولیاء با مدرسه راه کار مناسب مدارس برای مصرف کمتر کاغذ در مدرسه با سامانه هوشمند مدارس چگونه می توان از طریق اپلیکیشن آزمون آنلاین در مدرسه برگزار کرد؟ بهترین نرم افزار هوشمند مدارس کدام است؟ تاثیر هوشمند سازی کلاس درس در یادگیری دانش آموزان نقش آموزش مجازی و کلاس آنلاین مدارس در یادگیری بهترین اپلیکیشن اندروید و ios برای مدارس کدامند؟ مقایسه کلاس های آنلاین ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مزایا و معایب کلاس آنلاین بیگ بلوباتن چیست؟ سیستم مدیریت آموزشی(LMS) تعریف مدرسه هوشمند اپلیکیشن هوشمند سازی مدارس مدیار مقایسه مدارس هوشمند و عادی معرفی پورتال مدرسه مدیار (نرم افزار مدیریت مدارس) سامانه مدیریت یادگیری الکترونیک (LMS) بومی کشور برنامه آزمون ساز آنلاین مدیار برای اندروید و ios تکالیف هوشمند چیست بهترین مدارس برتر قیطریه منطقه 1
لیست مقالات