کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند

 

 

 

معیارهای اولیا به منظور انتخاب مدرسه باهم فرق دارد و به وضعیت اقتصادی، نوع زندگی و طرز فکر آنها بستگی دارد.مدرسه خوب و مناسب مدرسه ای است که دارای کادر آموزشی باتجربه و مسئولیت پذیر ، امکانات آموزشی عالی و اپلیکیشن هوشمند باشد.

در حال حاضر اکثر مدارس برتر ساری از برنامه هوشمند مدارس مدیار به منظور افزایش میزان یادگیری دانش آموزان و ارتباط میان مدرسه و دانش آموزان استفاده می نمایند.

امروزه با وجود کرونا و غیر حضوری شدن آموزش، تمامی مدارس ممتاز از اپیکیشن هوشمند استفاده می نمایند. یکی از بهترین برنامه های هوشمندسازی مدارس، برنامه مدیار می باشد که برترین مدارس ساری از جمله ایراندخت، دبیرستان غیردولتی حضرت زهرا و ... از آن به منظور ارتباط بین اولیا و دانش آموزان با مدارس استفاده می کنند.

برترین برنامه هوشمندسازی مدارس

سامانه هوشمند مدیار چیست؟

اپلیکیشن هوشمند مدارس مدیار

برنامه مدیار یک سامانه به منظور هوشمندسازی مدارس است که در قالب اپلیکیشن و وب ویو می باشد و مسئولین ، اولیا و دانش آموزان می توانند اپلیکیشن را بر روی گوشی اندروید یا ios نصب نمایند و یا از طریق کامپیوتر و لپ تاپ وارد سامانه شوند و از این طریق با یکدیگر در ارتباط باشند. هم اکنون تعداد بسیاری از مدارس و آموزشگاه ها در کل کشور و برخی از کشورهای دیگر از سامانه مدیار به منظور هوشمند نمودن مدرسه خود استفاده می کنند. 

مزایای برنامه هوشمند مدیار 

سامانه مدیار دارای امکانات و مزایای زیادی است و شما می توانید بر اساس نیاز مدرسه خود از هر یک از بخش هایی که موردنیاز می باشد استفاده نمایید. این بخش ها عبارتند از:

امکانات سامانه هوشمند مدیار

ثبت نام در سامانه مدیار 

برای هوشمندسازی مدرسه خود و بکارگیری از اپلیکیشن مدیار ، باید در سامانه ثبت نام کنید و اطلاعات مدرسه خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است شما می توانید به مدت محدود و با تعداد نفرات اندک به صورت آزمایشی از برنامه مدیار استفاده کنید و در صورت تمایل و رفع نیازهای مدرسه ، برنامه را بر اساس تعداد نفرات مدرسه خریداری نمایید. برای ثبت اطلاهات مدرسه بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در اپلیکیشن مدیار

 

قیمت سامانه هوشمند مدیار

پس از ثبت نام در سامانه مدیار، برای استفاده از برنامه باید بسته موردنیاز خود را طبق تعداد دانش آموزان و مدت زمانی که می خواهید از سامانه مدیار استفاده کنید خریداری نمایید. به منظور مشاهده هزینه برنامه بر روی "قیمت ها" کلیک نمایید.

شما می توانید برنامه مدیار را برای مدت یکماه و با تعداد نفرات محدود به صورت آزمایشی بر روی گوشی نصب نمایید و از آن استفاده کنید.

قیمت سامانه مدیار


مقالات مشابه

بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات