کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند

 

 

 بهترین مدارس مشهد 

 برای هر یک از والدین، معیارهای مدرسه خوب متفاوت می باشد و بر اساس آن در مدرسه ثبت نام می کند. در حال حاضر به دلیل پیشرفت تکنولوژی و شیوع بیماری کرونا تمامی مدارس به سمت هوشمند شدن حرکت می کنند. از جمله معیارهای مهم برای انتخاب مدرسه عالی، وجود کادری مجرب و باتجربه و هوشمند بودن مدرسه می باشد. از اپلیکیشن هوشمند مدیار برای هوشمند نمودن مدرسه بکار برده می شود. 

در حال حاضر مدارس برتر و عالی در مشهد از برنامه هوشمندسازی مدارس مدیار استفاده می نمایند و با استقبال زیادی روبرو شده است.

سامانه هوشمند مدارس مشهد مدیار

برنامه هوشمند مدیار چیست؟

برنامه هوشمند مدیار

برنامه هوشمند مدیار ، یک سامانه جامع و کامل می باشد که قابل نصب بر روی گوشی اندروید و ios می باشد. همچنین می تواند از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ وارد برنامه شد. این سامانه به منظور ایجاد ارتباط میان مدرسه و دانش آموز به وجود آمده است .

به سبب شیوع کرونا و آنلاین شدن کلاس های درس، مدارس برتر و بهترین مدارس مشهد از سامانه هوشمند مدارس مدیار برای تعلیم استفاده می نمایند.استفاده از آن سبب می شود تا سطح علمی دانش آموزان بهبود یابد و اولیا به راحتی بتوانند وضعیت تحصیلی دانش آموزان را پیگیری نمایند.

امکانات سامانه هوشمند مدیار 

سامانه مدیار دارای امکانات و مزایای بسیاری می باشد که با توجه به نیاز مدرسه و بالابردن سطح کیفی آموزش می توانید از آن استفاده نمایید. این امکانات عبارتند از:

سامانه هوشمند مدیار

عضویت در سامانه مدیار 

برای استفاده از سامانه مدیار،  ابتدا باید در برنامه ثبت نام نمایید و اطلاعات مدرسه را به صورت کامل وارد نمایید. لازم به ذکر است می توانید از سامانه هوشمند مدارس مدیار به مدت یک ماه به صورت آزمایشی استفاده کنید و سپس در صورت تمایل، برنامه را خریداری کنید. برای ثبت نام در برنامه مدیار بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه مدیار

 

هزینه برنامه مدیار

برای استفاده از برنامه مدیار لازم است تا برنامه را به تعداد دانش آموزان مدرسه و مدت زمانی که می خواهید از سامانه مدیار استفاده نمایید، خریداری کنید. به منظور مشاهده هزینه برنامه بر روی "قیمت ها" کلیک نمایید.

لازم به ذکر است شما می توانید برای مدت محدود و تعداد محدود برنامه را به صورت رایگان تهیه نمایید و از آن استفاده کنید.

 


مقالات مشابه

لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی خوزستان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی مشهد لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی آذربایجان شرقی و غربی لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی شیراز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دولتی کیش لیست آدرس ،شماره تلفن بهترین و لاکچری ترین مدارس تهران لیست آدرس وشماره تلفن بهترین مدارس شهرستان های تهران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خمین لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه2 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 3 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 4 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه5 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه6 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 7 تهران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس منطقه 8 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 9 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 10 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 11 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 12 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 13 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 15 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 16 لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 17تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 18 تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 19تهران لیست آدرس و شماره تلفن بهترین مدارس منطقه 1 تهران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی دخترانه استان البرز لیست آدرس وشماره تلفن مدارس شاهد ابتدایی دخترانه البرز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سما کل کشور لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سمنان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زاهدان لیست آدرس و شماره تلفن حوزه های علمیه قم لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرم آباد لیست آدرس و شماره تلفن مدارس شهریار در همه مقاطع تحصیلی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس همدان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هنرستان های هوانوردی ایران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی بندرعباس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گیلان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هرمزگان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زنجان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دزفول لیست نام و آدرس مدارس کانادا لیست آدرس و مبلغ شهریه مدارس ایران در ترکیه لیست آدرس و شماره تلفن مدارس بیرجند لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قزوین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرمشهر لیست نام و مبلغ شهریه ، زبان ، رده سنی دانش آموزان مدارس بین المللی اتریش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گنبد کاووس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خراسان رضوی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس یاسوج لیست آدرس و شماره تلفن مدارس چالوس و اطراف آن لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قشم آمار بانک اطلاعاتی مدارس 1400 (لیست مدارس کشور) بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تهران از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تهران از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات