کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند

 

 

 

تمامی اولیا تمایل دارند تا دانش آموزان خود در بهترین مدارس آموزش ببینند و معیارهای مختلفی برای انتخاب مدرسه دارند. بهترین مدارس هوشمند دارای کادر آموزشی باتجربه و امکانات آموزشی خوب می باشند. همچنین مدارس ممتاز دارای نرم افزار هوشمند می باشند تا اولیا و دانش آموزان بتوانند از طریق آن باهم در ارتباط باشند.

داشتن نرم افزار هوشمند مدارس برای اکثر اولیا یکی از فاکتورهای بااهمیت به منظور انتخاب مدرسه ممتاز می باشد زیرا در حال حاضر اکثر والدین زمان لازم برای مراجعه به مدرسه و پیگیری امور درسی دانش آموزان را ندارند و با استفاده از برنامه هوشمند می توانند در هر ساعت از شبانه روز و بدون محدودیت زمانی و مکانی ، امور مربوط به مدرسه را پیگیری نمایند و با معلم و مسئولین در ارتباط باشند. یکی از نرم افزارهای برتر و مناسب ، برنامه مدیار می باشد. در حال حاضر بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از سامانه هوشمند مدیار به منظور ارتباط اولیا با مدرسه استفاده می کنند و موجب بالا رفتن میزان رضایت اولیا از مدرسه شده اند.

سامانه هوشمند مدیار

برنامه هوشمند مدارس مدیار چیست؟

هوشمندسازی مدارس با مدیار

نرم افزار هوشمند مدارس مدیار یک برنامه با هدف هوشمندسازی مدارس می باشد و در سه نسخه اندروید، ios و تحت وب قابل استفاده می باشد. همچنین معلمین ، اولیا و دانش آموزان می توانند برنامه را بر روی گوشی اندروید یا ios خود نصب نمایند و یا از طریق کامپیوتر و لپ تاپ وارد برنامه شوید و با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. در حال حاضر مدارس و آموزشگاه های بسیاری در کرج(البرز) از نرم افزار مدیار برای تدریس و ارتباط بین مدرسه و دانش آموز بکار می برند و با استقبال خوبی مواجه گردیده است. از بهترین مدارس کرج(البرز) که از سامانه هوشمند مدیار استفاده می نمایند می توان به دبستان طلوع دانش، دبستان غیردولتی اسوه، دبستان دهناد ، شاهنگ و ... اشاره نمود.

امکانات سامانه هوشمند مدیار 

سامانه مدیار دارای امکانات و مزایای بسیاری می باشد و تمامی نیازهای مدرسه را بابت مدیریت هوشمند پوشش می دهد. از امکانات آن می توان به بخش های زیر اشاره نمود:

امکانات سامانه مدیار

ثبت نام در سامانه مدیار 

برای هوشمندسازی مدرسه و استفاده از اپلیکیشن مدیار ، لازم است در سامانه اطلاعات خود را وارد نمایید و ثبت نام کنید. سپس می تواند قسمت های موردنیاز برنامه را برای مدرسه تهیه و فعال نمایید و از آن استفاده کنید.

لازم به ذکر است شما می توانید برنامه را به صورت آزمایشی به مدت یک ماه با تعداد دانش آموزان محدود بر روی گوشی نصب نمایید و از امکانات آن استفاده نمایید. 

 ثبت نام در سامانه مدیار

هزینه سامانه مدیار

برای استفاده از نرم افزار مدیار لازم می باشد تا پس از ثبت اطلاعات در سامانه، بخش های موردنیاز را بر اساس تعداد دانش آموزان و مدت زمانی که می خواهید از برنامه مدیار استفاده نمایید، خریداری کنید. به منظور مشاهده هزینه برنامه روی گزینه "قیمت ها" کلیک کنید.

همچنین شما می توانید برای مدت یک ماه و تعداد دانش آموزان محدود از برنامه به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه استفاده نمایید.

 


مقالات مشابه

لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی خوزستان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی مشهد لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی آذربایجان شرقی و غربی لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی شیراز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دولتی کیش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خمین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی دخترانه استان البرز لیست آدرس وشماره تلفن مدارس شاهد ابتدایی دخترانه البرز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سما کل کشور لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سمنان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زاهدان لیست آدرس و شماره تلفن حوزه های علمیه قم لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرم آباد لیست آدرس و شماره تلفن مدارس شهریار در همه مقاطع تحصیلی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس همدان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هنرستان های هوانوردی ایران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی بندرعباس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گیلان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هرمزگان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زنجان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دزفول لیست نام و آدرس مدارس کانادا لیست آدرس و مبلغ شهریه مدارس ایران در ترکیه لیست آدرس و شماره تلفن مدارس بیرجند لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قزوین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرمشهر لیست نام و مبلغ شهریه ، زبان ، رده سنی دانش آموزان مدارس بین المللی اتریش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گنبد کاووس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خراسان رضوی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس یاسوج لیست آدرس و شماره تلفن مدارس چالوس و اطراف آن لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قشم آمار بانک اطلاعاتی مدارس 1400 (لیست مدارس کشور) بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات