کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند

 

 

معیارها و ویژگی های مدرسه خوب برای هر یک از اولیا متفاوت می باشد و باتوجه به شرایط مالی، اهداف و طرز فکر آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. مدارس ممتاز دارای معلمین توانمند می باشند که بر اساس معیارهای جدید تعلیم می دهند. همچنین ارتباط میان دانش آموزان با مدرسه بسیار حائز اهمیت می باشد و در زمان کرونا به دلیل غیرحضوری شدن مدارس، این امر در مدارس ممتاز با وجود سامانه هوشمند میسر می شود. یکی از برنامه های مطلوب و عالی برای هوشمندسازی مدارس، سامانه مدارس مدیار می باشد.

برنامه هوشمند مدیار چیست؟

هوشمندسازی مدارس با مدیار

سامانه مدارس مدیار یک برنامه با هدف هوشمندسازی مدارس می باشد که در سه نسخه اندروید ، ios و تحت وب می باشد و معلمین ، اولیا و دانش آموزان می توانند برنامه را بر روی گوشی اندروید یا ios نصب نمایند و یا از طریق کامپیوتر و لپ تاپ وارد برنامه شوند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر و در سال های اخیر مدارس و آموزشگاه های بسیاری در تبریز از سامانه مدیار برای آموزش و ارتباط میان مدرسه و دانش آموز استفاده می نمایند و در شهر تبریز بسیار موردتوجه قرار گرفته است. به سبب پیدایش کرونا و آنلاین شدن آموزش ها، بهترین مدارس تبریز از برنامه هوشمند مدیار برای ارتقای سطح آموزشی مدرسه بکار می برند. این امر سبب می شود تا سطح آموزشی مدرسه بهبود یابد و اولیا بیشتری تمایل داشته باشند تا در آن مدرسه ثبت نام نمایند. از برترین مدارس تبریز که از سامانه هوشمند مدیار بکار می برند می توان به دبیرستان امانت، مجتمع آموزشی خضرا شریف،دبیرستان آذربایجان و ... اشاره نمود.

با استفاده از سامانه مدیار، مسئولین و دانش آموزان و اولیا می توانند در تمام ساعات شبانه روز با یکدیگر در ارتباط باشند و در امورتحصیلی بدون محدودیت باهم در ارتباط باشند. همچنین با استفاده از اپلیکیشن مدارس مدیار، اولیا به راحتی و بدون محدودیت می توانند بر وضعیت تحصیلی دانش آموزان نظارت داشته باشند 

امکانات برنامه هوشمند مدیار 

سامانه هوشمند مدارس مدیار یک سامانه مدیریت هوشمند مدارس می باشد که دارای امکانات بسیاری می باشد و مدارس با توجه به نیازهایشان می توانند از قسمت های مختلف آن استفاده نمایند. این بخش ها عبارتند از: 

سامانه هوشمند مدیار

عضویت در برنامه مدیار 

به منظور تبدیل شدن به مدرسه هوشمند و استفاده از اپلیکیشن مدیار ، ابتدا در سامانه مدیار عضو شوید و مشخصات مدرسه را وارد نمایید. به منظور ثبت نام در برنامه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و اطلاعات موردنیاز را وارد نمایید. لازم به ذکر است شما می توانید برای یک ماه و به شکل آزمایشی از برنامه مدیار استفاده کنید و در صورت نیاز برنامه را تهیه کنید. 

ثبت نام در سامانه مدیار

 

قیمت برنامه مدیار

برای خریداری برنامه بر روی گزینه "قیمت ها" کلیک نمایید و با توجه به تعداد دانش آموزان و مدت زمان مورد نیاز، برنامه را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید. به منظور دیدن لیست قیمت بر روی گزینه زیر کلیک نمایید. 

همچنین شما می توانید برای زمان کوتاه و تعداد دانش آموزان محدود، سامانه را به صورت رایگان تهیه کنید و از آن استفاده نمایید.

 


مقالات مشابه

لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی تبریز لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی خوزستان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی مشهد لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی آذربایجان شرقی و غربی لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی شیراز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دولتی کیش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خمین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی دخترانه استان البرز لیست آدرس وشماره تلفن مدارس شاهد ابتدایی دخترانه البرز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سما کل کشور لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سمنان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زاهدان لیست آدرس و شماره تلفن حوزه های علمیه قم لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرم آباد لیست آدرس و شماره تلفن مدارس شهریار در همه مقاطع تحصیلی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس همدان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هنرستان های هوانوردی ایران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی بندرعباس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گیلان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هرمزگان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زنجان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دزفول لیست نام و آدرس مدارس کانادا لیست آدرس و مبلغ شهریه مدارس ایران در ترکیه لیست آدرس و شماره تلفن مدارس بیرجند لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قزوین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرمشهر لیست نام و مبلغ شهریه ، زبان ، رده سنی دانش آموزان مدارس بین المللی اتریش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گنبد کاووس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خراسان رضوی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس یاسوج لیست آدرس و شماره تلفن مدارس چالوس و اطراف آن لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قشم آمار بانک اطلاعاتی مدارس 1400 (لیست مدارس کشور) بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات