کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند

 

 

هر کدام از اولیا، معیارهای مختلفی به منظور انتخاب مدرسه برای فرزند خود دارند و این المان ها بر اساس وضعیت مالی، نوع زندگی و یا تفکرات آنها با یکدیگر فرق می کند. کلیه والدین و یا تعداد زیادی از آنها ، تمایل دارند فرزندان خود را در یک مدرسه مناسب با امکانات عالی ثبت نام نمایند زیرا مدرسه جایی است که دانش‌آموزان، اکثر وقت خود را در آن سپری می کنند. در واقع مدرسه یک جامعۀ کوچک است. اکثر والدین می خواهند فرزندشان در مدرسه ای با امکانات آموزشی مطلوب، کادر آموزشی مجرب و باسابقه و دانش آموزان درس خوان آموزش ببینند.

شیوه های انتخاب مدرسه ممتاز و مطلوب

 به منظور پیدا کردن مدرسه خوب، باید تحقیق نمایید و نظرات اطرافیان خود را گوش دهید. همچنین می توانید از نظرات اولیایی که فرزندان خود را در مدارس گوناگون ثبت نام کرده اند مطلع شوید و سپس تصمیم گیری نمایید. 

یک مدرسه خوب، دارای فضای دلنشین و جذاب می باشد تا دانش آموزان رغبت داشته باشند و به مدرسه بروند. 

همچنین مدارس برتر همیشه دارای کادر آموزشی مجرب و باتجربه می باشند که مطابق با معیارهای روز به دانش آموزان آموزش می دهند. همچنین مدرسه برتر دارای وسایل و امکانات کافی و مناسب و تجهیزات کمک آموزشی مطلوب می باشد تا دانش آموزان بتوانند مفاهیم درسی را به خوبی یاد بگیرند و در ذهنشان بماند. 

مدرسه مناسب مهارت محور می باشد. برای این امر ، مدرسه باید دارای ابزار کمک آموزشی باشد تا مفاهیم درسی به آسانی به دانش آموزان انتقال یابد و سطح علمی دانش آموز ارتقا یابد. مخصوصا برای دانش آموزان ابتدایی این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا همه چیز را به شکل تصویری و لمسی باید به آنها انتقال داد.

ارتباط معلم با دانش آموزان و اولیا یکی از موارد مهم در دوره آموزشی دانش آموز می باشد. با به وجود آمدن کرونا و غیر حضوری شدن کلاس های درس، کلیه مدارس برتر به سمت هوشمند سازی حرکت کردند. برای هوشمندسازی مدارس لازم می باشد تا از اپلیکیشن هوشمندسازی مدرسه استفاده نمایید. یکی از بهترین و مناسب ترین برنامه های هوشمندسازی مدارس، برنامه مدیار می باشد.

برنامه هوشمند مدیار چیست؟

هوشمندسازی مدارس با مدیار

اپلیکیشن مدیار یک برنامه به منظور هوشمندکردن مدرسه است که معلمین ، والدین و دانش آموزان قادر می باشند تا برنامه را بر روی گوشی اندروید یا ios خود نصب کرده و یا از طریق کامپیوتر و لپ تاپ به برنامه وارد شوند و با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. هم اکنون مدارس و آموزشگاه های زیادی در اصفهان از برنامه مدیار به منظور تدریس و ارتباط میان مدرسه و دانش آموز استفاده می کنند و در شهر اصفهان با استقبال زیادی مواجه گردیده است. به دلیل شیوع کرونا و آنلاین شدن کلاس های درس، بهترین مدارس اصفهان از سامانه هوشمند مدارس مدیار به منظور آموزش استفاده می کنند. این کار موجب می گردد تا سطح علمی مدارس ارتقا یابد و دانش آموزان بیشتری تمایل داشته باشند تا در آن مدارس تعلیم ببینند. از جمله مدارس مطرح در اصفهان که از سامانه هوشمند مدیار استفاده می کنند می توان به دبستان خورشید، مدرسه صفریان، مدرسه آفرید و ... اشاره کرد.

به وسیله برنامه مدیار، دانش آموزان در کلیه ساعات شبانه روز می توانند با معلم و مسئولین مدرسه در ارتباط باشند و بدون محدودیت زمانی و مکانی در جریان امور قرار بگیرند. لازم به ذکر است والدین از این طریق می توانند در هر زمان و بدون محدودیت، وضعیت تحصیلی دانش آموزان را بسنجند و از روند پیشرفت یا پسرفت آنها اطلاع یابند. همچنین والدین می توانند با مسئولین و معلم در هر ساعتی از روز ارتباط برقرار نمایند.

امکانات سامانه هوشمند مدیار 

سامانه مدیار دارای امکانات و مزایای زیادی است و هر یک از مدارس طبق شرایط مدرسه ، می توانند از امکانات آن بکار برند. این قسمت ها شامل موارد زیر می باشد:

سامانه هوشمند مدیار

ثبت نام در سامانه مدیار 

به منظور هوشمندسازی مدرسه خود و بکارگیری از اپلیکیشن مدیار ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید و اطلاعات مدرسه خود را وارد کنید. همچنین می توانید به مدت یک ماه به صورت آزمایشی از سامانه مدیار استفاده نمایید و در صورت تمایل برنامه را خریداری نمایید. به منظور ثبت نام در برنامه مدیار بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در سامانه مدیار

 

تعرفه های برنامه مدیار

به منظور استفاده از سامانه مدیار احتیاج است تا بعد از ثبت نام در سامانه، آن را بر اساس تعداد دانش آموزان و مدت زمانی که تمایل دارید سامانه مدیار برای مدرسه شما فعال باشد، خریداری نمایید. برای مشاهده هزینه برنامه بر روی "قیمت ها" کلیک نمایید.

لازم به ذکر است شما می توانید برای مدت محدود و تعداد محدود برنامه را به صورت رایگان تهیه نمایید و از آن استفاده کنید.

 


مقالات مشابه

لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی خوزستان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی مشهد لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی اصفهان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی آذربایجان شرقی و غربی لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی شیراز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دولتی کیش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خمین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی دخترانه استان البرز لیست آدرس وشماره تلفن مدارس شاهد ابتدایی دخترانه البرز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سما کل کشور لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سمنان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زاهدان لیست آدرس و شماره تلفن حوزه های علمیه قم لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرم آباد لیست آدرس و شماره تلفن مدارس شهریار در همه مقاطع تحصیلی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس همدان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هنرستان های هوانوردی ایران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی بندرعباس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گیلان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هرمزگان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زنجان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دزفول لیست نام و آدرس مدارس کانادا لیست آدرس و مبلغ شهریه مدارس ایران در ترکیه لیست آدرس و شماره تلفن مدارس بیرجند لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قزوین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرمشهر لیست نام و مبلغ شهریه ، زبان ، رده سنی دانش آموزان مدارس بین المللی اتریش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گنبد کاووس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خراسان رضوی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس یاسوج لیست آدرس و شماره تلفن مدارس چالوس و اطراف آن لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قشم آمار بانک اطلاعاتی مدارس 1400 (لیست مدارس کشور) بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات