کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند

 

 

مدارس هوشمند به مدارسی گفته می شود که از برنامه های هوشمند به منظور آموزش استفاده می کنند. در حال حاضر و با توجه به مشغله اولیا، ممکن است مراجعه به مدرسه سخت و زمان بر باشد ولی با استفاده از نرم افزار هوشمند مدارس می توانند در طول روز و بدون نیاز به مراجعه حضوری از وضعیت تحصیلی دانش آموزان خود مطلع شوند و با مدرسه در ارتباط باشند. 

به همین دلیل بهترین مدارس هوشمند بوشهر از سامانه مدیار به منظور برقراری ارتباط استفاده می نمایند.

نرم افزار هوشمند مدیار

برنامه هوشمند مدارس مدیار چیست؟

سامانه هوشمند مدارس مدیار

اپلیکیشن مدیار ، یک برنامه هوشمند نمودن مدارس می باشد که در سه بستر اندروید، ios و وب می باشد و مسئولین ، اولیا و دانش آموزان می توانند اپلیکیشن را بر روی گوشی اندروید یا ios نصب کنند و یا با کامپیوتر و لپ تاپ به برنامه ورود نمایند. هم اکنون بسیاری از مدارس و آموزشگاه ها در بوشهر از سامانه مدیار به عنوان یک راه ارتباطی بین معلم و دانش آموزان استفاده می کنند و آموزش را به صورت آنلاین ارائه می دهند. از بهترین مدارس بوشهر که از برنامه مدیار استفاده می کنند می توان به دبیرستان نواب، دبستان راه روشن،  امام خمینی و... اشاره نمود. 

عضویت در سامانه مدیار

به منظور ثبت نام در سامانه مدیار و استفاده از امکانات آن ، باید اطلاعات مدرسه را در برنامه وارد نمایید. به منظور ثبت اطلاعات بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

لازم به ذکر است که مدرسه شما می تواند پس از عضویت در سامانه و ثبت اطلاعات، به مدت یکماه از امکانات سامانه به صورت رایگان استفاده نماید.

عضویت در سامانه مدیار

امکانات سامانه هوشمند مدیار 

برنامه مدیار از امکانات زیادی برخوردار می باشد که تمامی نیازهای مدرسه را پوشش می دهد. این امکانات عبارتند از:

سامانه هوشمند مدیار

 

تعرفه های برنامه مدیار

برای استفاده از نرم افزار هوشمند مدیار ، پس از ثبت نام می تواند بخش های موردنیاز را خریداری نمایید و به مدت موردنیاز از آن استفاده نمایید.

امکان استفاده از نرم افزار مدیار به مدت یک ماه و به صورت رایگان برای مدارس امکان پذیر می باشد.


مقالات مشابه

لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی خوزستان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی مشهد لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی آذربایجان شرقی و غربی لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی شیراز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دولتی کیش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خمین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی دخترانه استان البرز لیست آدرس وشماره تلفن مدارس شاهد ابتدایی دخترانه البرز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سما کل کشور لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سمنان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زاهدان لیست آدرس و شماره تلفن حوزه های علمیه قم لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرم آباد لیست آدرس و شماره تلفن مدارس شهریار در همه مقاطع تحصیلی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس همدان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هنرستان های هوانوردی ایران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی بندرعباس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گیلان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هرمزگان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زنجان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دزفول لیست نام و آدرس مدارس کانادا لیست آدرس و مبلغ شهریه مدارس ایران در ترکیه لیست آدرس و شماره تلفن مدارس بیرجند لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قزوین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرمشهر لیست نام و مبلغ شهریه ، زبان ، رده سنی دانش آموزان مدارس بین المللی اتریش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گنبد کاووس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خراسان رضوی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس یاسوج لیست آدرس و شماره تلفن مدارس چالوس و اطراف آن لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قشم آمار بانک اطلاعاتی مدارس 1400 (لیست مدارس کشور) بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات