کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین
کلاس آنلاین
نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین

بهترین مدارس هوشمند شیراز از مدیار استفاده می کنند

 

کلیه والدین سعی می کنند تا دانش آموزان خود را در مدارس برتر ثبت نام نمایند. همچنین هر کدام، معیارهای گوناگونی برای انتخاب مدرسه در نظر می گیرند. بهترین مدارس هوشمند از کادر آموزشی متبحر و امکانات آموزشی عالی برخوردار است. لازم به ذکر است مدارس عالی و برتر از نرم افزار هوشمند برخوردار هستند تا والدین و دانش آموزان با کمک آن باهم ارتباط برقرار نمایند.

داشتن نرم افزار هوشمند مدارس موجب وجه تمایز مدارس برتر با سایر مدارس می گردد و برای اکثریت اولیا این موضوع حائزاهمیت می باشد. هم اکنون تعداد زیادی از والدینف کارمند می باشند و مراجعه حضوری به مدرسه و پیگیری وضعیت تحصیلی دانش آموزان امری زمان بر می باشد که با توجه به شرایط زنگی تعداد زیادی از والدین، این کار دشوار می باشد. اما توسط نرم افزار هوشمند مدارس مدیار می توان در تمام ساعات شبانه روز و عدم محدودیت زمانی و مکانی با مدرسه در ارتباط باشند و امور مربوط به مدرسه را پیگیری نمایند. از جمله برنامه های هوشمندسازی برتر و مطلوب، نرم افزار مدیار است. هم اکنون بهترین مدارس هوشمند شیراز از برنامه هوشمند مدیار برای برقراری ارتباط میان والدین با مدرسه بکار می برند و همین امر سبب بالارفتن سطعح علمی مدرسه و افزایش رضایت والدین می گردد. 

سامانه هوشمند مدیار

برنامه هوشمند مدارس مدیار چیست؟

هوشمندسازی مدارس با مدیار

برنامه هوشمند مدارس مدیار یک نرم افزار به منظور تعامل میان والدین و مدار می باشد و به منظور هوشمند نمودن مدرسه از آن استفاده می گردد. این برنامه در سه نسخه اندروید، ios و تحت وب می باشد. معلمین ، والدین و دانش آموزان می توانند با نصب برنامه را روی گوشی اندروید یا ios از آن استفاده کنند و یا توسط کامپیوتر و لپ تاپ وارد برنامه شوند و از آن استفاده نمایند. هم اکنون مدارس و آموزشگاه های زیادی در شیراز از برنامه هوشمند مدیار به منظور آموزش آنلاین و ارتباط میان مدرسه و دانش آموز استفاده می کنند و برنامه با استقبال زیادی روبرو شده است. از بهترین مدارس شیراز که از سامانه هوشمند مدیار استفاده می کنند می توان به دبستان روزبه، دبستان فدک، دبیرستان حضرت رقیه ، دبیرستان حضرت معصومه ، هنرستان شهدای جوادیه ، دبیرستان رسول اکرم ، دبیرستان طوبی و ... اشاره کرد.

امکانات برنامه هوشمند مدیار 

سامانه مدیار از امکانات و مزایای بسیاری برخوردار می باشد و می تواند کلیه نیازهای مدرسه را به منظور مدیریت هوشمند و ارتباط بین والدین و مدرسه پوشش دهد. از امکانات سامانه می توان موارد زیر را نام برد:

امکانات سامانه مدیار

ثبت نام در برنامه هوشمند مدیار 

به منظور هوشمند نمودن مدرسه و بکارگیری از اپلیکیشن مدیار ابتدا لازم است در سامانه، اطلاعات مدرسه را وارد کنید و ثبت نام نمایید. پس از آن می توانید بخش های لازم  برنامه را برای مدرسه تهیه و فعال کنید.

استفاده از نرم افزار مدیار به صورت آزمایشی برای یک ماه و تعداد دانش آموزان محدود رایگان می باشد و می توانید برنامه را بر روی گوشی نصب کرده و از امکانات آن بهره مند گردید.

ثبت نام در سامانه مدیار

قیمت سامانه مدیار

بعد از ثبت اولیه در سامانه مدیار، مبلغ سامانه خریداری شده را طبق تعداد دانش آموزان و زمانی که تمایل دارید از برنامه مدیار استفاده کنید، خریداری نمایید. برای دیدن قیمت ها بر روی قیمت زیر کلیک نمایید.

 


مقالات مشابه

لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی خوزستان لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی مشهد لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی آذربایجان شرقی و غربی لیست و شماره و آدرس مدارس دولتی و غیر دولتی شیراز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دولتی کیش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خمین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی دخترانه استان البرز لیست آدرس وشماره تلفن مدارس شاهد ابتدایی دخترانه البرز لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سما کل کشور لیست آدرس و شماره تلفن مدارس سمنان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زاهدان لیست آدرس و شماره تلفن حوزه های علمیه قم لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرم آباد لیست آدرس و شماره تلفن مدارس شهریار در همه مقاطع تحصیلی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس همدان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هنرستان های هوانوردی ایران لیست آدرس و شماره تلفن مدارس ابتدایی بندرعباس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گیلان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس هرمزگان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس زنجان لیست آدرس و شماره تلفن مدارس دزفول لیست نام و آدرس مدارس کانادا لیست آدرس و مبلغ شهریه مدارس ایران در ترکیه لیست آدرس و شماره تلفن مدارس بیرجند لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قزوین لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خرمشهر لیست نام و مبلغ شهریه ، زبان ، رده سنی دانش آموزان مدارس بین المللی اتریش لیست آدرس و شماره تلفن مدارس گنبد کاووس لیست آدرس و شماره تلفن مدارس خراسان رضوی لیست آدرس و شماره تلفن مدارس یاسوج لیست آدرس و شماره تلفن مدارس چالوس و اطراف آن لیست آدرس و شماره تلفن مدارس قشم آمار بانک اطلاعاتی مدارس 1400 (لیست مدارس کشور) بهترین مدارس هوشمند اصفهان از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند ساری از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند مشهد از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند تبریز از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند بوشهر از مدیار استفاده می کنند بهترین مدارس هوشمند کرج (البرز) از مدیار استفاده می کنند ثبت نام و دانلود ادوب کانکت دانشگاه های شیراز بهترین مدارس برتر جماران منطقه 1 بهترین مدارس برتر تهران ویلا منطقه 2
لیست مقالات